Komunikaty firm

Działanie społeczne może wpłynąć na dobrostan młodzieży – dowodzą badania organizatorów olimpiady Zwolnieni z Teorii, którzy w ciągu dwóch tygodni września będą rozmawiać z uczniami w ponad 500 szkołach z 100 miast w całej Polsce, aby pokazać, jak mogą realizować własne akcje społeczne bezpiecznie w tym roku szkolnym. W dniach 20-23 września spotkają się z uczniami szkół średnich w województwie dolnośląskim. Będą ich przekonywać do zrealizowania własnego projektu społecznego, dzięki któremu młodzi ludzie zdobędą niezbędne w przyszłości kompetencje oraz pozytywnie wpłyną na swoje otoczenie.

Firma AXI IMMO wraz ze swoimi partnerami międzynarodowymi zrzeszonymi w organizacji Gerald Eve przygotowały drugą edycję przewodnika po głównych rynkach magazynowo-produkcyjnych w Europie. Publikacja prezentuje średnie stawki czynszów w 80 lokalizacjach przemysłowo-logistycznych w 20 krajach europejskich oraz stopy kapitalizacji na tych rynkach.

Światła włączające się w domu automatycznie w reakcji na ruch, drzwi tarasowe HS sterowane zdalnie z dowolnego miejsca na świecie, rolety podnoszące się samoczynnie, gdy wstanie dzień i okna zamykające się, gdy wieje silny wiatr – coraz więcej Polaków stawia na automatyzację w swoim domu, wybierając rozwiązania typu Smart Home.

Kielce, 19.08.2021 r. – Dzisiaj nastąpiła inauguracja projektu Łąki Łomży. Połączona inicjatywa Fundacji Łąka i firmy Van Pur S.A., właściciela marki Łomża, zaowocowała przeniesieniem klimatu kwiatowych łąk, w formie zielonego zakątka, który na stałe zagości na kieleckim rynku. Celem #ŁąkiŁomży jest propagowanie spokojnego, zrównoważonego i zdecydowanie wolniejszego trybu życia. Podczas spotkania, które odbyło się na start projektu, wspólnie zasadzono kwiaty, a pierwsza Łąka Łomży została oficjalnie oddana do użytku mieszkańcom Kielc.

Wyszukaj firmę