Elektroosmoza Kraków

Firma Elektroosmoza III świadczy usługi w zakresie hydroizolacji budynków, odgrzybiania ścian, a także ich osuszania. Całe przedsięwzięcie odbywa się w sposób bezinwazyjny, dzięki czemu pomieszczenia nie zostają naruszone.

Urządzenie GPL-111 jest jednym z nowocześniejszych w swojej dziedzinie. Emituje ono fale elektromagnetyczne na niskim poziomie, dzięki czemu cały proces przebiega bezpiecznie. Działa on szybko i sprawnie, dzięki czemu nie jest uciążliwy dla klientów, a jego koszt eksploatacji wynosi zaledwie 1zł/miesiąc.

Elektroosmoza III świadczy swoje usługi w każdym zakątku Polski, co jest bardzo dużym atutem dla klientów, którzy szukają rzetelnej firmy, ale niestety mieszkają dosyć daleko. Dostępne jest np. osuszanie budynków Kraków.

Firma posiada wszystkie potrzebne certyfikaty, które zapewniają o bezpieczeństwie, jakie płynie z korzystania z ich usług. Osoby zainteresowane usługą taką jak osuszanie budynków Kraków mogą przeczytać o dokładniejszych usługach firmy na stronie https://osuszaniebudynku.com/.

Strona internetowa: https://osuszaniebudynku.com/krakow/

Zakład Osuszania i Zabezpieczenia Przeciwwilgociowego Elektroosmoza III
ul. gen. M. Langiewicza 13/1
35-021 Rzeszów
woj. podkarpackie
tel. 507 067 908
adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 8132873048
REGON 361057530

 

Wyszukaj firmę