FoodMedLaw

FoodMedLaw to zespół prawników oferujących pełne doradztwo w kwestiach prawnych dla branży spożywczej, farmaceutycznej oraz kosmetycznej. Zajmujemy się prawną weryfikacją wszystkich procesów realizowanych przez naszych Klientów, a także kompleksowym dbaniem o ich interesy. Do naszych głównych zadań należy rejestracja i notyfikacja produktów oraz pomoc we wprowadzaniu do obrotu nowych, a także analiza stron internetowych i mediów społecznościowych pod kątem prawnym.

Często spotykaną czynnością jest również pomoc w przypadku kontroli sanitarnej, polegająca na reprezentowaniu Klienta, a także na sporządzaniu odwołań, zażaleń itp.

Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem oraz współpracą z wieloma przedsiębiorstwami. Udzielamy porad w kwestii rozwoju firmy, utrzymania na rynku czy zawierania umów. Posiadana przez nas wiedza w temacie biznesu, a także obeznanie w aspektach prawnych umożliwia sprawne doradzenie Klientowi. Warto zaznaczyć, że pracujemy także w języku angielskim i obsługujemy Klientów zagranicznych.

Marta Łanoch FoodMedLaw
Telefon: +48 602 416 066
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Cytat dnia

Jest jedna, ważna zasada dla przedsiębiorcy: Stwórz najlepszą możliwą jakość, przy najniższym możliwym koszcie, płacąc najwyższe możliwe wynagrodzenie.

Henry Ford

Polecamy

Wyszukaj firmę